Závěrečné zkoušky

Praktická závěrečná zkouška – pokyny:

1. Ráno dne 1. 6. 2020 se všichni žáci tříd 2.A, 2.BB2, 2.F, 2.VV2, 3.GaGz, 3.KHN dostaví na 7:30 hod. do školy, následně jim bude změřena teplota a podepíší potvrzení o bezinfekčnosti.
2. V souladu s nařízením vlády č. 491/2020 budou mít žáci s sebou dvě roušky a sáček na uložení roušky (uvedené nařízení neplatí pro osoby s výjimkou z povinného zakrytí nosu a úst).
3. Žáci s sebou budou mít čistý pracovní oděv i vhodnou obuv a pomůcky dle pokynů učitelů odborného výcviku (UOV).
4. Pod dohledem pedagogických pracovníků se přesunou do dílen odborného výcviku (OV) a převléknou se do pracovního.
5. Vlastní praktická zkouška bude zahájena v 8:00 hod.
6. Nebude svačinová ani obědová přestávka (žáci dostanou prostor pro občerstvení v dílně, které si zajistí sami a co nejdříve budou pokračovat v plnění zadaného úkolu).
7. Žáci, kteří mají na závěrečnou zkoušku (ZZ) 5 hodin, budou končit ve 13:00 hod., 6 hodin ––> konec ve 14:00 hod. a 7 hodin ––> konec v 15:00 hod. Poslední den praktické zkoušky následuje vyhodnocení, sdělení hodnocení žákům, případný úklid skříněk, předání náhradních klíčů od skříněk (oproti podpisu), popř. předání pomůcek (např. na zahradě – opět oproti podpisu).

Závěrečné zkoušky (střední vzdělání) – Obchodní škola (OŠ) a Praktická škola (PŠ):

Obor Třída Druh a termín zkoušky
Praktická závěrečná zkouška Teoretická závěrečná zkouška
63-51-J/01
Obchodní škola
2.SS2 5. 6. 2020 10. 6. 2020
78-62-C/01
Praktická škola jednoletá
1.JJ2 5. 6. 2020 10. 6. 2020
78-62-C/02
Praktická škola dvouletá
2.PP2 5. 6. 2020 10. 6. 2020

 

Závěrečné zkoušky (střední vzdělání s výučním listem):

Komise Obor Třída Druh a termín zkoušky
Písemná závěrečná zkouška Praktická závěrečná zkouška Ústní závěrečná zkouška
1. 26-51-E/01
Elektrotechnické a strojně montážní práce
3.H 5. 6. 2020 1. 6. – 2. 6. (3. 6.) 2020 11. 6. 2020
41-52-E/01
Zahradnické práce – zaměření:
květinářské a aranžérské práce
3.Ga 5. 6. 2020 1. 6. (2. 6.) 2020 11. 6. 2020
41-52-E/01
Zahradnické práce
3.Gz 5. 6. 2020 1. 6. (2. 6.) 2020 11. 6. 2020
2.

31-59-E/02 
Šití prádla

2.A 5. 6. 2020 1. 6. (2. 6.) 2020 11. 6. 2020
31-57-E/01
Textilní a oděvní výroba
2.F 5. 6. 2020 1. 6. – 2. 6. (3. 6.) 2020 11. 6. 2020

 

Komise Obor Třída Druh a termín zkoušky
Písemná závěrečná zkouška Praktická závěrečná zkouška Ústní závěrečná zkouška
1. 28-63-E/01
Bižuterní výroba
2.BB2 5. 6. 2020 1. 6. – 3. 6. (4. 6.) 2020 12. 6. 2020
33-58-E/01
Zpracovatel přírodních pletiv
3.K 5. 6. 2020 1. 6. – 3. 6. (4. 6.) 2020 12. 6. 2020
32-41-E/01
Kožedělná výroba
3.N 5. 6. 2020 1. 6. – 3. 6. (4. 6.) 2020 12. 6. 2020
2. 69-54-E/01
Provozní služby
2.VV2 5. 6. 2020 1. 6. – 3. 6. (4. 6.) 2020 12. 6. 2020