Obory vzdělání

 

Ekonomické obory vzdělání

Chceš se orientovat ve složitém světě financí? Láká tě podnikání a nevíš, jak na to?

Pojď studovat maturitní obor nebo obchodní školu.

Další informace o oborech

 

Elektro obory vzdělání

Jsi technický typ? Chceš vědět, jak zapojit vypínač? Proč mohou auta jezdit na elektřinu? Nebo tě spíše zajímá, jak na barevnou hudbu? Pak právě pro tebe máme obory elektro!

Další informace o oborech

 

Zahradnické obory vzdělání

Máš rád/a přírodu a chceš se o ni starat? Láká tě pěstování a ošetřování rostliny od semínka až po sklizeň, sekání trávy, stříhání stromů, vázání kytic i věnců? Věnuj se u nás oboru zahradnictví!

Další informace o oborech

 

Brašnářské obory vzdělání

Máš rád/a, když ti pod rukama vznikají jedinečné výrobky? Je ti příjemná vůně kůže? Chceš své osobní věci nosit v originální, vlastnoručně vyrobené tašce či brašně, na niž můžeš být pyšný/á? Vyuč se v tomto zajímavém oboru!

proklik na 2 brašnářské obory (popis oborů)

Další informace o oborech

 

Textilní obory vzdělání

Jsi tvůrčí typ? Zajímá tě, jak se obyčejné vlákno stane součástí krásného koberce? Nauč se tkát! Sleduješ módní trendy? Chceš vládnout jehle a šicímu stroji? Podej přihlášku na některý z našich textilních oborů!

Další informace o oborech

 

Další zajímavé obory vzdělání

Baví tě práce s přírodním materiálem? Můžeš plést koše pro sebe i na zakázku! Láká tě třpyt korálků a perel? Výroba bižuterie může být tvojí profesí i koníčkem! Stále nemáš vybráno? Zkus Provoz domácnosti (Provoz služeb)!

Informace o dalších oborech

Přehled oborů vzdělání

Kompletní přehled oborů