Konzultační hodiny

 

KONZULTAČNÍ HODINY UČITELŮ TEORETICKÉHO VYUČOVÁNÍ
Aujezký Aleš, Mgr. (AUJ) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Bubeníková Irena, Ing. (BUB) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Bumbálková Adéla, Mgr. (BUM) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Dvořáčková Zuzana, Mgr. (DVZ) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Dorotíková Jana, Ing. (DOR) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:15–14:00 hod.
Fiala Karel. Ing. (FIA) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Galandrová Lenka, Mgr. (GAL) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Hermannová Lenka, Mgr. (HER) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Chromková Radka, Mgr. (CHR) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:00–13:45 hod.
Krupová Eva, Ing. (KRU) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Kubíčková Hana, Bc. Ing. (KUB) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Kyzlinková Jana, Mgr. (KYZ)  2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Lédlová Jana, Ing. (LED) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Lukšová Martina, Mgr. (LUK) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Malivánková Jana, Mgr. (MAL) 2. a 3. pátek v měsíci: 8:30–9:30 hod.
Mikušková Pavla, Ing. (MIK) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Mojžíšová Jaroslava, Ing. (MOJ) 1. a 2. čtvrtek v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Odehnalová Romana, Bc. Ing. (ODE) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Pachtová Božena, Ing. (PAC) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Pál Richard, Ing. (PAL) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Podalová Kateřina, Mgr. (POD) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Pokorný Josef, Ing. (POK) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Prokoeš Lubomír, Ing. (PRO) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Prachařová Toufarová Monika, Ing. (PRA) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Spáčilová Lenka, Mgr. (SPA) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Šafářová Jiřina, Mgr. (SAJ) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Štarhová Ludmila, Mgr. (STA) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Zahradníková Miroslava, Ing. (ZAH) 2. a 3. čtvrtek v měsíci: 14:30–15:15 hod.
Zámečníková Anna, JUDr. (ZAM) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Zemanová Barbara, MgA. Mgr. (ZEM) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Zemanová Hana, Mgr. (ZEH) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
DOKUMENT V PDF FORMÁTU KE STAŽENÍ ZDE

KONZULTAČNÍ HODINY UČITELŮ ODBORNÉHO VÝCVIKU
Gabryšová Ivana (GAB)

2. a 3. úterý v měsíci: 14:30–15:15 hod. (lichý týden)

2. a 3. úterý v měsíci: 15:15–16:00 hod. (sudý týden)

– dílna elektro Rozvodna u školy

Homola Jiří, Mgr. Mgr. (HOM)

2. a 3. úterý v měsíci: 15:15–16:00 hod.

– dílna brašnář (Centrum Kociánka)

Huťka Jiří (HUT)

2. a 3. úterý v měsíci: 14:30–15:15 hod.

– dílna elektro (Centrum Kociánka)

Kovářová Hana, Bc. (KOV)  
Kráčmar Milan (KRA)  
Kyjovská Milada, DiS. Bc. (KYJ)  
Milo Ondřej, Mgr. (MIL)  
Mrázová Martina, Mgr. (MRA)  
Petrášová Jarmila (PEA)  
Pětník Petr, Bc. (PEP)  
Říhová Jana, Mgr. Mgr. (RIH)  
Smrčková Alena, Mgr. (SMA)   
Sopoušková Ivana (SOP)  
Šafářová Hana (SAF)  
Štarhová Dana, Mgr. Mgr.  
Vičarová Karolína, Mgr.  
Voithová Denisa, Bc.  
DOKUMENT V PDF FORMÁTU KE STAŽENÍ ZDE

Pokud je v úterý provozní porada nebo pedagogická rada, domluvte si konzultaci na jiný den (jiné úterý).